Porno

Çift henüz yeni sevgili olmuştur. Genç kız çok güzel sarışın bir hatundur. Erkekse çok matah bir şey değildir ve eline geçen bu fırsatı sonuna kadar kullanıp genç kızı götünden ve amcığından sikmek ister. Sarışın kızın ise böyle bir niyeti yoktur ve tek amacı erkek arkadaşıyla güzel bir vakit geçirmektir. Fakat bir süre sonra yiyeceği yarrakla o da sevgilisinin asıl niyetini anlayacak ve hatta bu durumdan zevk alacaktır.

SARIŞIN ÖNCE SİKİLMEK İSTEMEDİ ANCAK SONRA ZEVK ALDI

Erkek arkadaşı tarafından evine kahve içmeye çağrılan sarışın hatun son derece düzgün bir vücut yapısına sahipti. Dolgun göğüsleri ve incecik belli bulunuyordu. Evine gelen sarışın hatuna daha fazla dayanamayan adam onu koltuğa yatırıp amcığını ellemeye başladı. Erkek arkadaşına bir süre direnen güzel kız daha sonra kendini bıraktı ve durumdan zevk almaya başladı. Kızın da artık istekli olduğunu gören adam ise sikini çıkarıp karının ağzına vermekten geri kalmadı.

ADAM SARIŞIN KARIYI HER YERİNDEN SİKTİ

Bir süre adamın sikini yalayan güzel kız artık adamın içine girmesini istiyordu. Bunu fark eden adam yarrağını yavaşçı sarışın hatunun götüne soktu ve pompalamaya başladı. Hatun bir süre sonra inleyerek boşaldı. Ancak adamın işi henüz bitmemişti ve onu götten de sikmek istiyordu. Daha fazla vakit kaybetmedi ve kızı yatağa doğru domaltarak arkasına geçmişti. Sarışın kadın erkeğinin arkasına girmesiyle birlikte ilk önce bir çığlık attı. Ancak kısa bir süre sonra çığlık sesleri zevke dönüşmeye başlamıştı.