Porno

Erkek arkadaşı ile seks yapmak isteyen kız bakiredir. Son derece azgın olan genç kız her ne kadar erkek arkadaşı ile sikişmek istese de bakire kalmaktan memnundur ve kızlığını bozdurmak istemez. Durumu erkek arkadaşıyla paylaşınca da genç delikanlının gözleri parlar ve hemen bir çözün üreterek kız arkadaşını götten sikebileceğini söyler. Genç kızda bu fikirden hoşlanmıştır ve bunu biran önce yapmak ister.

KIZ ARKADAŞINI GÖTTEN SİKMEK İÇİN EVE ATTI

İlk defa bir erkekle sikişecek olan genç kız erkek arkadaşının evine gider. Genç adam sikiş için çoktan odasında yatağı hazırlamıştır. Kızlığını bozdurmak istemeyen genç kız ise adama fazla zorluk çıkarmamak için yanında vazelin getirmiştir. Erkek arkadaşının sikini önce yalayan daha sonra da krem süren genç kız bu koca yarrağın artık götüne girmesini istemektedir. Adam ise kızı biraz daha azdırmaya çalışıyor ve onu sikmekte inat ediyordu.

BAKİRE KIZ DAYANAMADI AMCIĞINI DA SİKTİRDİ

Erkek arkadaşının götüne girmesiyle adeta kendinden geçen güzel kız “Daha çok sik” diyerek adeta adama yalvarıyordu. Adam ise kızın bu haykırışları karşısında iyice azdı ve yarrağını kızın götünden çıkararak onu sırt üstü yatırdı. Adam artık genç kızın amcığına girmiş ve kızlığını bozmuştur. Ancak bu artık her ikisininde pek önemsediği bir konu değildir ve adam genç kızın kızlığını bozarak amından içeri boşalır. O gece ikili sabaha kadar defalarca kez sikişir.