Porno

20 Yaşındaki genç adam odasında otururken genç kız kardeşinin banyodan çıktığını görür. Banyodan çıkarken kısa bir süre gördüğü kız kardeşi herifin sikinin hareketlenmesine sebep olur. Adam yarrağı kalkınca adeta gözü dönmüşcesine kız kardeşini sikmek için planlar yapmaya başlar.

KIZ KARDEŞİNİ SİKMEK İÇİN PLAN YAPTI

Adam kız kardeşini tava getirmek için önce yavaşça odasına girip ona bir şey isteyip istemediğini sordu. Kız kardeşi teşekkür etti ve bir şeye ihtiyacı olmadığını söyledi. Fakat adamın bu kadar kolay pes etmeye niyeti yoktur. Genç kız yarı çıplak şekilde yatağın üzerinde uzanırken adam artık yoldan çıkmıştır. Biranda kız kardeşinin üzerine atlar ve kız kardeşi “Ne yapıyorsun sen” diye bağırırken sikini çıkartır ve yavaşça kız kardeşinin tenine doğru değdirir.

BAĞIRTA BAĞIRTA KIZ KARDEŞİNE TECAVÜZ ETTİ

Biranda erkek kardeşinin yarrağını vücudunda hisseden genç kız sikileceğini anlar ve ağlamaya başlar. Fakat adam çoktan soyunmuş ve yarrağını kız kardeşinin ağzına vermeye hazırlamıştır. Bir süre ona sakso çektirdikten sonra sikini çıkartır ve genç kızın amına sokar. Kızın ağlamasına ve haykırışlarına aldırmayan adam daha sonra onun içine boşalır. Fakat gece henüz bitmemiştir. Genç kız gece boyunca defalarca kez götünden de sikilir.